Kurumsal

1968’den Günümüze Uzanan Gelenek…

Çalışmak en soylu iştir.

Hakkımızda

Saraçoğlu Boya; uluslararası alanda kendini kanıtlamış büyük firmaların (AkzoNobel, Nippon Paint, Filli Boya, Sikkens, Facdos, Euroka Colour, Zweihorn, Carox, Farecla, Graduate Oil, Meguiars, Indasa, Smirdex) distribütörlüğünü yapmaktadır. Sahip olduğu geniş ürün stoğu, temin kabiliyeti ve ticari tecrübesi ile firmamız taleplerinize net çözümler üretmektedir.

Saraçoğlu Boya, 1968’den bugüne geldiği noktayla yetinmeyerek kendisini daha da geliştirerek geleceğe uzanabilmek için çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir.

Değerlerimiz;

Tarihçe

1968 yılında Saraçoğlu Boya firması kurulmuştur.

1987 yıllarında ürün yelpazesini genişleterek boya ve hırdavat sektöründe de söz sahibi olmaya başlamıştır.
 

1995 yılında Yurtdışı faaliyetlerinde hammadde ithalatı için geniş adımlar atılarak işlem hacmi arttırılmıştır.

2020 yılında atılan adımlarla beraber mobilya sektöründeki hizmetlerini genişleterek hem bayilik ağını hem de hizmet hacmini büyütmüştür.

Saraçoğlu Boya kurulduğu yıldan bu yana aynı özveri ile çalışmakta ve sürekli kendini geliştirmektedir. İnsana önem ve çevreye saygı ilkesini tüm uygulamalarında korumaktadır.

Saraçoğlu Boya; 1968’den günümüze gelen tecrübesi ve iş ahlâkı ile boya, hırdavat, mobilya, ihracat, ithalat, inşaat ve mimari uygulamalar alanında uluslararası hizmetler sunmaktadır. Hizmetlerinde daima çağın gereksinimleri doğrultusunda teknolojisini geliştirerek ilerici ve yenilikçi iş modeli uygulamaktadır. Uluslararası piyasalarda bir çok ülkede faaliyet sağlamaktadır.